Kayda Değer Bir Etkinlik DavetiTürkiye Mühendislik Kariyer Fuarı’17 etkinliği için 16-17 ekim saat 09:00 da mühendislik ana binasının önünden araç kalkacaktır etkinlik ücretsiz olup katılmanızı tavsiye ediyorum.Etkinliğin içeriğinden kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Sektörün önde gelen firmalarına iş ve staj başvurusu yapabilir,
  • İlgili üst düzey yöneticilerden proje mühendislerine kadar farklı ekip üyelerine merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve firmaların hazırladıkları çeşitli workshoplara katılabilirsiniz.

Not: Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşların buraya tıklayarak siteden kayıt olması gerekmektedir. Üniversiteden kalkan araç için kayıt formu kapatılmıştır.

Not: Etkinlik için gerekli başvuruları yaptıktan sonra, şu şekilde bir mail almanız gerekmekte. Aksi halde giriş için gerekli olan QR kodunu alamayacak ve etkinliğe gitseniz dahi giriş yapamayacaksınız.Detaylar;

sim
TÜMKAF'17 - III. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı
Başlangıç
Oct 16, 2017, 10:00 AM
Bitiş
Oct 17, 2017, 5:00 PM
Açıklama
Türkiye'nin Mühendisleri 16-17 Ekim'de Vodafone Park'ta #tumkaf

Etkinlik ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://www.kyyd.org.tr/portfolio-item/tumkaf17-bireysel/

SAHADA MÜLAKAT VE İŞ-STAJ FIRSATLARI
İki gün süren fuar; mühendislik öğrencileri, yeni mezunlar ve kariyerinde yenilik arayan deneyimli mühendisler için önemli bir fırsat yaratıyor. Fuarda, sektörel gelişmeler, fırsatlar, ihtiyaç duyulan iş gücü profili ve merak edilen başka birçok konu firma yetkilileri tarafından aydınlatılıyor. Fuarı ziyaret eden genç mühendisler, sektörler ve firmalar ile ilgili detaylı bilgi edinip ilk elden öz geçmişlerini paylaşma fırsatı yakalıyor, kariyerleriyle ilgili önemli kazanımlar sağlıyor.

SİZİ BEKLEYEN ETKİNLİKLER
Tea & Talk

Yöneticilerin; genç yeteneklerle doğrudan iletişim kurması için, Vodafone Park localarında samimi bir etkileşim ortamı yaratıyoruz.

Atölye (Workshop) & Örnek Olay (Case Study) Çalışmaları

Firmaların belirlediği konulara ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleniyor. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network ortamı oluşturuluyor. Örnek olay çalışmaları ile gerçek bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten oturumlar düzenleniyor.
Yer
Vodafone Park
Map of Vodafone Park 
Vişnezade Mahallesi, Kadırgalar Cd. No:1, 34357 Beşiktaş/İstanbul, İstanbulYorumlar

Popüler Yayınlar